5 מוצריי נקיון שהם חובה בכל בית אבות
מוצריי ניקוי

בבתי אבות חובה להקפיד על הגיינה וחיטוי ראויים של המקום, בעקבות כך שמדובר בקשישים עם מערכת חיסונית ירודה ונגיפים שבחיי היום יום והשגרה אינם אלימים כלפיי מרבית האוכלוסיה, יהוו איום מתמיד על אוכלסיות חלשות, לכן חשוב להקפיד על
מוצריי נקיון מתאימים בכדיי לשמור על הגיינה מקסימלית בבתי אבות ובמוסדות לקשישים.
לפניכם 5 מוצריי נקיון שהם חובה בכל בית אבות או במוסד אשר מטפל בקשישים:

1) אלכוג'ל – ג'ל אלכוהולי לחיטוי ידיים, חובה בכל בית אבות ובמוסדות לקשישים, כדאי להקפיד על חיטוי הידיים לפני שבאים במגע עם קשישים, הידיים שלנו נושאות חיידקים מכל מיניי מקורות בין אם זה נגיעה במשטחים אשר מזוהמים בחיידקים או בנגיפים או אפילו מסך הטלפון הנייד שלנו, לאנשים בעלי מערכת חיסונית חלשה, חשיפה לנגיפים יכולה להיות חוויה קשה שעלולה להוביל גם לתמותה, לכן חשוב להקפיד בכל בית אבות על נוזל לניקוי ידיים.

2) מטליות חיטוי על בסיס אקונומיקה – כדאי ורצוי שיהיה בבית אבות מטליות אקונימיקה לחיטוי וניקוי משטחים, בצורה מהירה ויעילה. משטחים לא נקיים יכולים להוביל למקורות להתרבות חיידקים ונגיפים, לכן חיטוי המשטחים הינו חשוב מאוד במוסדות עם קשישים.

3) מוצריי הדברה – כדאי להחזיק מוצריי הדברה שכן במקומות מוסדיים גדולים ובמטבח מוסדי, יכולים להתגלות תיקנים, עכברים,זבובים ויתושים, מזיקים אלו עלולים לבוא במגע עם מזון ומוצרים למאכל ויכולים לשאת איתם זיהומים ובקטריות, לכן רצוי להחזיק מוצרי הדברה, לשימוש מהיר ומיידי במידה והתגלו מזיקים במקום.

4) אסלונית – ג'ל לניקוי אסלות הינו מוצר חיוני בכל בית אבות ובכל מוסד, ניקוי וחיטוי האסלות צריך להתבצע בתדירות גבוהה כאשר מדובר בקשישים לכן כדאי להחזיק במוסדות כמות גדולה ומלאי שמתמלא בכדיי לשמור על התברואה במקום ועל שירותים נקיים.

5) מוצריי ניקוי לכלים – חשוב מאוד להקפיד על כלים נקיים במוסדות לקשישים, כלים חייבים להיות נקיים וראויים למאכל עליהם, כלים לא נקיים או שטיפה לא ראויה יכולה להשאיר על הכלים חיידקים וטפילים אשר כדאי להמנע מהם. לכן כדאי תמיד להיות עם מוצריי ניקוי כלים זמינים במלאי, ולהקפיד על שטיפה ראויה של הכלים. והחלפה של ספוג הכלים לעיתים תכופות.

לסיכום: הגיינה בבתי אבות ובמסודות לקשיש הינה תנאי קריטי לביסוס המוסד והגדרתו למוסד ראוי לטיפול בקשישים, לכן אם אתם עומדים להכניס את אחד ההורים או הקרובים למוסד לקשיש כדאי לעשות סיבוב המקום, לבדוק את ההגינה והחיטוי של המקום.

שתפו:

מאמרים נוספים

איפה כדאי לגור בפנסיה?

כשמגיעים לגיל הפנסיה נושא המגורים ושיפור הדיור הינו מרכיב חשוב מאוד בכל הנוגע לדרך בהן הרשויות מתייחסות למבוגרים בגיל השלישי.כל נושא הנגישות בעיר, כליי התחבורה,והסיוע

אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים   אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

בריחת שתן אצל נשים

כל הסיבות לבריחת שתן אצל נשים. נשים רבות סובלות מתופעה של בריחת שתן. מדובר בתופעה מביכה ושכיחה המפריעה מאוד להתנהלות התקינה של  האישה בכל גיל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן