שירותי פיזיותרפיה פרטיים
 • יש לך כאבים בלתי מוסברים?
 • רוצה עזרה מקצועית ואיכותית?
 • מחפש אחר שירותי פיזיותרפיה פרטיים?

ישנם מכאובים רבים בגוף האדם שלא תמיד יש להם הסבר הגיוני. לדוגמא תוכל להרגיש כאב ברגל שהמקור שלו יהיה בכלל חוליה שזזה בגב, ובה צריך לטפל על מנת שהכאב ברגל יחלוף. ויש עוד אינספור דוגמאות מסוג זה. על כן חובה להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת להבין למה כואב לך ואיפה בגוף יש לטפל. מומלץ מאוד להיעזר בשירותיהם של פיזיותרפיסטים מקצועיים ומנוסים אשר ראו הרבה מקרים בחייהם ויודעים לזהות ולטפל.

טיפול פרטי אפקטיבי ויעיל עבורך

יש אפשרות לקבוע טיפול דרך קופות החולים ולשלם מחיר מסובסד ומשתלם. הבעיה היא שככל הנראה תצטרך לחכות הרבה מאוד זמן בתור. הזמן לא יעשה טוב לבעיה ממנה אתה סובל ולכן במקרים מסוימים בהם אנשים סובלים מאוד רצוי לפנות לטיפול פיזיותרפיה באופן פרטי, אשר אולי יעלה לך יותר כסף, אבל תוכל להתחיל ולטפל בבעיה ממנה אתה סובל בהקדם ולהיפטר ממנה יותר מהר. ההחלטה איפה לטפל וכמה לשלם היא בסופו של דבר רק שלך.

פיזיותרפיה בחיפה פרטי

תוכל למצוא טיפול פיזיותרפיה פרטי בחיפה אשר יהיה זמין עבורך באופן די מידי. החשיבות של קביעת תור מבלי להמתין הרבה זמן יכולה להיות קריטית במקרים מסוימים, על כן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום. עדיף לך לקבוע תור ראשוני לאבחון הבעיה כדי לדעת ממה אתה סובל ואז להחליט על המשך טיפול – האם להיות מטופל דרך הרפואה הציבורית או באופן פרטי. אבל רצוי כאמור קודם כל שתאבחן את עצמך על ידי פיזיותרפיסט מקצועי.

באילו תחומים אפשר לטפל באמצעות פיזיותרפיה?

לא מעט תחומים כולל תחתיו ענף הפיזיותרפיה, על כן חשוב להכיר אותם, ולדעת מתי אפשר לגשת לטיפול פיזיותרפי ומתי צריך ללכת לכיוון אחר לגמרי:

 • עיכובים התפתחותיים אצל תינוקות וילדים
 • כאבים שונים בגוף שלא נגרמו ממכה ואין להם הסבר מדויק
 • שיקום לאחר מחלה ושכיבה ממושכת
 • שיקום לאחר אירוע מוחי
 • פציעות ספורט
 • שיקום לאחר תאונות דרכים
 • כאבי גב, רגליים ידיים
 • מוגבלות תנועתית במפרקים

ויש כמובן עוד ועוד תחומים בהם ניתן להשתמש בפיזיותרפיה ככלי טיפול יעיל ומשקם.

לא כל פיזיותרפיסט הוא פיזיותרפיסט מומלץ

אם יש משהו חשוב בטיפול אצל פיזיותרפיסט הוא שהאדם אליו אתם הולכים לטיפול יהיה איש מקצוע אמיתי ואמין, שקיבלתם עליו המלצות מאנשים שאתם מכירים ומעריכים את המילה שלהם. כמו שלא יכול להיות שכאשר הילד שלכם סובל מבעיה כלשהי אתם תלכו איתו למישהו שאינו מקצועי, כך אתם צריכים להתייחס גם אל עצמכם ואל הגוף שלכם. טיפול טוב ישליך מעליכם את הכאב ממנו אתם סובלים וייתן לכם לשוב ולחיות אורח חיים טוב ואיכותי. חוסר בטיפול והתעלמות מבעיה קיימת רק תחמיר אותה ותגרום לנזקים רבים שיהיה קשה מאוד לשקם אחר כך.

שתפו:

מאמרים נוספים

אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים   אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

בריחת שתן אצל נשים

כל הסיבות לבריחת שתן אצל נשים. נשים רבות סובלות מתופעה של בריחת שתן. מדובר בתופעה מביכה ושכיחה המפריעה מאוד להתנהלות התקינה של  האישה בכל גיל.

חשיבות בדיקת שדה ראייה

בדיקת שדה ראייה למבוגרים יכולה למנוע שורה ארוכה של מחלות ולסייע לזהות אותן בזמן. במאמר הבא נרחיב על הבדיקה ונסביר כיצד היא מתבצעת עבור גברים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן