מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית?

באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות לפתע כלא קלות ואף מורכבות לביצוע.
שמירה על היגיינה, תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית, כל אלו ועוד הן דוגמא לפעילויות טרוויאליות עבור אדם בריא וצעיר אך עולם ומלואו עבור אדם בוגר.

אם אתם תוהים האם אתם זקוקים למטפלת סיעודית עבורכם או עבור יקירכם, המאמר הבא הוא בשבילכם:
הסימן הבולט ביותר עבורכם צריך להיות קושי בביצוע מטלות ופעילויות פשוטות.

קושי בביצוע מטלות ופעילויות פשוטות

ישנו גיל בו האדם איננו יכול עוד לבצע פעולות פשוטות באופן עצמאי. כך למשל אם בעבר על מנת לאכול, היה האדם קם נגש למטבח ומכין לעצמו דבר מאכל, הרי שבגיל השלישי ישנם מצבים בהם האדם איננו מסוגל פיזית לקום ולדאוג לעצמו עקב חולשה טבעית של הגוף בעקבות זיקנה.

המצב מחמיר אף יותר כאשר האדם חלש פיזית ואיננו מסוגל לבצע פעולות בסיסיות עקב חולי. לרוב האדם החולה גם מועד לנפילות ומעידות בבית בכלל ובמקלחת בפרט,במצבים מעין אלה, מצבים בהם האדם איננו מסוגל לבצע מטלות פשוטות כמו תליית כביסה, רכישת מצרכים וכו' יזדקק לליווי על בסיס יום יומי. ובמקרים כאלו  נדרש לסייע לו באמצעות מטפלת סיעודית.

כיצד להשיג מטפלת סיעודית?

בישראל ובעולם קיימות מספר חברות המעניקות שירותי סיעוד מגוונים ברמות שונות; אחות סיעודית לשעות הלילה, אחות סיעודית צמודה 24/7 או אחות סיעודית לתקופה קצרה ובמקרים חריגים. מומלץ לפנות לחברת סיעוד מקצועית, לבקש המלצות ואישורים רלוונטים ולבחור את השירות הטוב ביותר עבורכם או עבור יקירכם.

רפואה שלמה.

שתפו:

מאמרים נוספים

אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים   אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

בריחת שתן אצל נשים

כל הסיבות לבריחת שתן אצל נשים. נשים רבות סובלות מתופעה של בריחת שתן. מדובר בתופעה מביכה ושכיחה המפריעה מאוד להתנהלות התקינה של  האישה בכל גיל.

חשיבות בדיקת שדה ראייה

בדיקת שדה ראייה למבוגרים יכולה למנוע שורה ארוכה של מחלות ולסייע לזהות אותן בזמן. במאמר הבא נרחיב על הבדיקה ונסביר כיצד היא מתבצעת עבור גברים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן