להתעדכן ולקרוא בתחום הבריאות

למה לקרוא מגזיני בריאות?

כל הסיבות מדוע חשוב להתעדכן ולקרוא על תרופות וחידושים בתחום הרפואי

בשונה מתרופות הסבתא שכולנו מכירים, תרופות שעוברות מאב לבן במשך אלפי דורות, הרפואה המודרנית משתנה, מתעדכנת ומתפתחת בכל עת.

אם בעבר חולים היו מתים מדלקת ריאות הרי שהיום ניתן לטפל בדלקות באמצעות אנטיביוטיקה וטיפול מציל חיים.  איידס כבר מזמן איננו גזר דין מוות, באמצעות קוקטייל תרופות ייחודי, חולי איידס מצליחים לחיות במשך שנים ארוכות חיים מלאים ומספקים, מכשירים כמו דפיבריליטור הם פיתוח והמצאה מצילת חיים שעד לפני מספר שנים הייתה נראת כמו חלום רחוק.

לצד חיידקים המפתחים עמידות לתרופות, מבוצעים תמידית מחקרים גנטיים חדשים, בכל תקופה מכריז ארגון הבריאות העולמי על תרופות חדשות שקיבלו אישור לשימוש, ניתן לשמוע מידי פעם על התפתחות משמעותית בחקר מחלה מסויימת.

להשאר עם היד על הדופק

כל אלה ועוד מחייבים את האדם במאה העשרים ואחת להיות תמיד עם היד על הדופק, לכל גיל מחלות ותחלואים משל עצמו, אך לא אחת סובל אדם ממחלה מסויימת משחר ילדותו. קצב ההתקדמות של הרפואה, המחקר והמדע  מעניק לכל חולה את הסיכוי להחלים אם לא היום אז מחר. חולים במחלות סופניות, עוסקים בגיוס כספים מתוך אמונה תמימה כי בכל יום שעובר ייתכן ותמצא תרופה למחלה. בגיל השלישי, תופעות כמו בריחת שתן, בריחת סידן ומחלות נוספות, אינן בגדר גזרת גורל. אם בעבר לא היה  קיים כלל טיפול לנושא בריחת שתן בגיל השלישי, הרי שבשעשורים האחרונים, אמצעים לספיגת השתן מיצרים פתרון נקודתי למצב. יתרה מכך. ישנן פעולות ניתוחיות המיועדות לחיזוק השרירים הטבעתיים. וייתכן ומחר נשמע על מחקר חדש המאפשר באמצעות בליעת טבליה לחזק את השרירים הסוררים.

מחובתו של כל אדם להתעדכן, לעקוב ולהתמצא בחידושי הרפואה והבריאות האחרונים, מומלץ לקרוא מגזיני בריאות, להתעדכן בפורטל בריאות באינטרנט, לעקוב אחרי חדשות בתחומי הבריאות, המחקר והרפואה.

אז מדוע לקרוא מגזיני בריאות?

כי לקרוא מגזיני בריאות, מאפשר לכם לצבור ידע וידע זה כוח.

שתפו:

מאמרים נוספים

איפה כדאי לגור בפנסיה?

כשמגיעים לגיל הפנסיה נושא המגורים ושיפור הדיור הינו מרכיב חשוב מאוד בכל הנוגע לדרך בהן הרשויות מתייחסות למבוגרים בגיל השלישי.כל נושא הנגישות בעיר, כליי התחבורה,והסיוע

אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים   אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן