טיפול והעלמת קמטי הבעה

קמטי הבעה יכולים להיות אחת הבעיות הגדולות ביותר של אנשים מסוימים שפשוט לא יכולים להשלים עם המראה שלהם. אמנם לרוב האנשים יש קמטי הבעה כאשר הם כועסים, תוהים או מחייכים אך האם אפשר להעלים אותם? זה הזמן להבין כיצד מעלימים קמטי הבעה, מה השיטות ומה צריך לדעת.

מדוע מופיעים קמטי הבעה?

את כקמטי ההבעה כולם מכירים. הם בדרך כלל מופיעים במצח כאשר אנו מרימים את הגבות אך יש עוד כמה קמטים מפורסמים כמו למשל ליד העין כאשר אנו מחייכים. קמטי ההבעה נוצרים כיוון שהעור מתכווץ ונוצרים בו כפלים. הכפלים הללו יכולים להיות מפגע אסתטי גדול מאוד אך כמובן שכל אחד ייחס להם חשיבות שונה. קמטי ההבעה מופיעים באופן טבעי, לא מדובר על בעיה כלשהי ולכן אי אפשר להתייחס לטיפול בהם במישור הרפואי אלא אך ורק במישור האסתטי. קמטי ההבעה יכולים להיות מורגשים פחות כאשר העור יהיה חלק ומתוח דבר שניתן לטפל בו גם באופן טבעי.

למה הם יכולים להפריע ולמי?

קמטי הבעה נוצרים אצל כולם ולכן הם יכולים באופן תיאורטי להפריע לכולם. עם זאת אפשר לשים לב לכמה קבוצות באוכלוסייה שירצו להיפטר מהם באופן נחוש יותר מקבוצות אחרות כמו למשל נשים. נשים יסבלו מקמטי הבעה הרבה יותר ולדעת נשים רבות, קמטי הבעה אינם דבר נשי. כמו כן אנשים בגיל מבוגר יותר יסבלו מקמטי הבעה עמוקים ובולטים יותר בגלל שהעור נהיה חלק יותר כי האלסטיות נאבדת עם השנים. לכן טיפול בקמטי הבעיה יכול להיות בעיקר בגיל מאוחר אם כי אנשים רבים לא רוצים להיראות מבוגרים כבר בגיל 30 כאשר הבעיה צוברת תאוצה ולכן נפטרים מהם כבר בעת הזו.

כיצד אפשר להיפטר מהקמטים?

קמטי הבעה בגיל מבוגר ובגיל צעיר יכולים לגרום לדימוי עצמי נמוך יותר מה שמביא אנשים רבים לחשוב מה הטיפול האפשרי. יש כמה טיפולים אפשריים כאשר חשוב לזכור עוד לפני המחשבה להגיע למנתח פלסטי כי יש טיפולים טבעיים כמו שינוי תזונה או הפסקת עישון, וכל דבר אחר שיכול להשפיע על מוצקות העור. אם אתם רוצים טיפול מהיר ובטוח יותר, הגדרה שעליה לא עונה הטיפול הטבעי, אפשר להגיע למנתח פלסטי ולבצע מתיחת פנים. לצד כל הקרמים והתכשירים שבהם משתמשים, מתיחת פנים תהיה הרבה יותר מהירה ומוצלחת. גם טיפול בלייזר למיצוק העור יהיה פתרון נהדר.

כיצד נבחר את הטיפול המתאים?

תחילה עליכם לבחור את הטיפול המבוקש ורק לאחר מכן את הרופא כי לפי סוג הטיפול תוכלו לדעת מי יהיה הרופא הכי טוב למשימה. את הטיפול יש לבחור לפי חומרת הבעיה, היקף הבעיה, שגרת החיים שלכם וכמובן גם התקציב. כל אלו ישתקללו יחדיו עד שתבינו מה הטיפול הכי מתאים עבורכם. יש מקרים בהם קמטי הבעה בגיל מבוגר לא ייראו כל כך בולטים ואולי הם יהיו מעטים ואז יספיק מריחת קרם בשילוב עם טיפול טבעי. אם מדובר בבעיה בכלל הפנים עדיף לבצע מתיחת פנים. כמובן שאם התקציב שלכם גבוה מפסיק אפשר לבצע טיפול בלייזר או בגלי רדיו שנחשבים לטובים ובטוחים ביותר.

כיצד נבחר את הרופא המתאים?

אחרי שהבנתם איזו שיטה להסרת קמטי הבעה בגיל מבוגר מתאימה לכם אתם צריכים לבחור את הרופא המתאים. ככל שהמרפאה תהיה מנוסה יותר בטיפול אותו אתם מעוניינים לעבור תוכלו ליהנות מטיפול יסודי ובטוח יותר. כמובן שיש צורך להגיע למרפאה, להכיר את הרופא ואת הצוות במרפאה, לשמוע על התהליך ועל הניסיון של המקום ויחד עם זאת הצעת מחיר לטיפול שבו אתם מתעניינים.

טיפול והעלמת קמטי הבעה   

שתפו:

מאמרים נוספים

איפה כדאי לגור בפנסיה?

כשמגיעים לגיל הפנסיה נושא המגורים ושיפור הדיור הינו מרכיב חשוב מאוד בכל הנוגע לדרך בהן הרשויות מתייחסות למבוגרים בגיל השלישי.כל נושא הנגישות בעיר, כליי התחבורה,והסיוע

אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים   אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן