גם בגיל השלישי אפשר ליהנות מחיי מין מלאים

הגיל השלישי מקבל התייחסות שגויה במקרים רבים. נוטים להתייחס לבני הגיל השלישי כחלשים, חולים, ממש ככה. מסתכלים על זקנה כמחלה. האם כך הדבר באמת?

התשובה היא לא! בעולם המודרני של היום תוחלת החיים עולה, ויותר ויותר אנשים מצליחים להנות משנות גיל זהב רבות. אז איך משנים תפיסה ונהנים מחיים מלאים גם אחרי שעוברים את גיל 65?

הכל מתחיל מהראש

אדם שעבר לפחות 65 שנות ניסיון בעולם יודע כמה משקל יש להחלטות, דמיון ומחשבה. ידוע שמחשבה יוצרת מציאות. וכשאנשים יושבים בבית ברחמים עצמיים ומרגישים חלשים, הם חלשים! ולא משנה באיזה גיל.

כשמשנים תפיסה ומבינים שמדובר בתקופה יפה בחיים שטומנת בחובה המון הזדמנויות חדשות, מתחילים להנות באמת.

  • אפשר להתחיל להיכנס לכושר (בצורה מותאמת כמובן), גם בגיל השלישי.
  • אפשר להתחיל לפתח תחומי עניין חדשים ותחביבים חדשים.
  • אפשר לבלות במקומות שתמיד רציתם ועכשיו, כשיש לכם זמן, אתם יכולים לאפשר את זה לעצמכם.
  • אפשר ליצור חברויות חדשות

וזו רק רשימה קצרה של "אפשר". בגדול, הכל אפשרי אם רק רוצים!

מה עם חיי המין בגיל השלישי

ידוע שאנו, בני האדם, כמו כל יצור חי, צורכים את חיי המין כמו כל מצרך אחר בחיינו. אמנם לא מדובר באותה תדירות לאורך כל החיים (שכן בגיל צעיר בדרך כלל אנחנו פעילים יותר), אך החשק הוא אותו החשק והרצון להנות מזה נשאר. גם כשזקנים.

זה נכון שזה נראה שזקנים לא "עושים את זה", אבל זה לגמרי לא המצב. אם יצא לכם לדבר עם סבתא שנמצאת בבית אבות, היא בטח סיפרה לכם שכשנמצאים יחד עם קבוצת השווים גם זה מגיע.

הגברים בגילאים המאוחרים של החיים מתקשים להגיע לזקפה. הגוף נחלש וכך גם המערכת המינית. בכדי להצליח להנות מהאקט המיני יש צורך להשתמש בתכשירים חיצוניים.

לא כל תכשיר מתאים לכל אחד, ולא לכל אחד מתאים בכלל לקחת תכשיר. חשוב להבין טוב טוב מה עושים לפני שעושים. חשוב להבין אם ישנן תופעות לוואי, מגבלות שונות וכו'. לכן האחריות לכך היא נטו על הצרכן.

תכשירים שיוכלים לעזור

אז בשוק הזה יש תכשירים שיכולים לעזור לגברים להנות כמעט כמו פעם, בצעירותם. יש את המוכר ביותר (ויאגרה) שנמכר עם מרשם רופא, ורצוי לגשת לרכוש אותו אך ורק אצל משווק מורשה ובעל רישיון.

ישנם תכשירים נוספים, אך הבולט מכולם הוא קמגרה. מדובר בתכשיר קל לצריכה, המגיע בתצורת ג'ל לבליעה. הוא מכיל בדיוק את אותם החומרים הפעילים שיש בויאגרה. היתרון הוא שנכון להיום אין צורך במרשם רופא, והדרך לרכישת התכשיר קצרה מאד.

כמו לכל תכשיר, גם לקמגרה יש תופעות לוואי ויש מגבלות שונות שחובה להכיר לפני השימוש. עם זאת, במידה ומצאתם לנכון להשתמש בו אחרי הבירורים שלכם, אתם עתידים להנות מחוויה מאד נעימה שתזכיר לכם ימים יפים בחייכם.

שתפו:

מאמרים נוספים

אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים   אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

בריחת שתן אצל נשים

כל הסיבות לבריחת שתן אצל נשים. נשים רבות סובלות מתופעה של בריחת שתן. מדובר בתופעה מביכה ושכיחה המפריעה מאוד להתנהלות התקינה של  האישה בכל גיל.

חשיבות בדיקת שדה ראייה

בדיקת שדה ראייה למבוגרים יכולה למנוע שורה ארוכה של מחלות ולסייע לזהות אותן בזמן. במאמר הבא נרחיב על הבדיקה ונסביר כיצד היא מתבצעת עבור גברים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן