אביזרי סיעוד למבוגרים

אביזרי סיוע וסיעוד למבוגרים  

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם זקוקים לעזרה וסיוע או שמי מיקיריכם זקוק לאביזרי עזרה. ראשית הסירו דאגה מליבכם מבוגרים רבים נתקלים בקושי בעת ביצוע פעולות פשוטות, כך למשל אם  בכל מהלך חייכם נכנסתם ויצאתם מהמקלחת ללא כל קושי, הרי שבגיל השלישי, באופן טבעי הגוף איננו כשהיה, השרירים אינם חזקים כבעבר ועל מנת לבצע פעולות שהייתם מבצעים בקלות בעבר, עליכם להיעזר באביזרים יעודיים. באם מדובר בכניסה ויציאה מהמקלחת, אביזרי מומלץ הינו ידית אחיזה המותקנת בצידי המקלחת והאמטביה ואשר מסייעת לאדם המבוגר לצאת ולהכנס בקלות מחדר הרחצה.

פעולות הניקוי לאחר התפנות נראית שגרתית ופשוטה, עד שמגיעים לגיל בו כבר קשה להזיז את היד כבעבר ולכן קיימים אביזירי ניקוי ייעודים לניקוי האיברים לאחר התפנות.

היכן רוכשים אביזרי סיוע למבוגרים .

ניתן לרכוש אביזרי סיוע וציוד למבוגרים בחנויות ברשת ובארגונים כמו יד שרה.

בכל חנות שכזאת אביזרי הסיוע למבוגרים יהיו מסודרים באמצעות קטגוריות, תוכלו בקלות לאתר את האביזר לו אתם זקוקים בהתאם לבעיה ממנה אתם סובלים ולחילופין להתוודע ולגלות אביזרים נוספים שיקלו על חייכם או על חיי יקיריכם.

לדוגמא בקטגוריות אביזרי אכילה, תמצאו כלים ומתקנים המסייעים באכילה. בקטגוריית הליכה, תמצאו אביזרים יעודיים המקלים על ההליכה של האדם המבוגר.

מה עלות רכישת אביזרי סיעוד למבוגרים

עלות האביזרים משתנה בין סוגי הציוד השונים. כך למשל אביזר פשוט לאכילה יכול לעלות עשרות שקלים בודדים בעוד מתקן הרמה המסייע בעמידה יכול לעלות אלפי שקלים.

שתפו:

מאמרים נוספים

מטפלת סיעודית

כיצד תדע האם אתה זקוק למטפלת סיעודית? באופן טבעי בגיל השלישי, נוצרת עייפות טבעית של החומר,  פעולות בסיסיות שהיו מתבצעות בצורה מהירה וקלה בעבר, מתגלות

בריחת שתן אצל נשים

כל הסיבות לבריחת שתן אצל נשים. נשים רבות סובלות מתופעה של בריחת שתן. מדובר בתופעה מביכה ושכיחה המפריעה מאוד להתנהלות התקינה של  האישה בכל גיל.

חשיבות בדיקת שדה ראייה

בדיקת שדה ראייה למבוגרים יכולה למנוע שורה ארוכה של מחלות ולסייע לזהות אותן בזמן. במאמר הבא נרחיב על הבדיקה ונסביר כיצד היא מתבצעת עבור גברים

שירותי פיזיותרפיה פרטיים

יש לך כאבים בלתי מוסברים? רוצה עזרה מקצועית ואיכותית? מחפש אחר שירותי פיזיותרפיה פרטיים? ישנם מכאובים רבים בגוף האדם שלא תמיד יש להם הסבר הגיוני.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן